Największy Bęben Świata

Największy bęben świata brał udział w wielu imprezach i festiwalach w Polsce, Niemczech i Norwegii. 
Był także główną atrakcją na dwóch największych festiwali w rejonie Zatoki Perskiej: Dubai Global Village Festival i Dubai Shopping Festival.
oraz
głównym bohaterem Ceremonii Zamknięcia Igrzysk Europejskich:
CV gigantycznego instrumentu

Największy na świecie bęben mierzy 10 metrów średnicy membrany i waży około 1,5 tony. Ten gigantyczny instrument został stworzony i skonstruowany przez znanego polskiego muzyka Ryszarda Bazarnika w 2004 roku w Polsce. Na Bębnie może wygodnie grać 100-150 osób stojących wokół niego.

Ryszard Bazarnik wymyślił nową kategorię w Księdze Rekordów Guinnessa i ma certyfikaty dwóch rekordów: "Najwięcej osób grających na jednym bębnie (296)".

… bo ludzie potrzebują smaku zwycięstwa

Ustanowienie drugiego Rekordu w Światowej Księdze Rekordów Guinnessa na Największym Bębnie Świata
To ogromny bęben szamański

przeznaczony do integracji wielu ludzi wokół jednej membrany.

Tylko połowę dźwięków tego bębna słyszymy.

Druga połowa- poza zasięgiem naszych uszu- ją czujemy całym ciałem i jest dobroczynna dla ludzkich organizmów. Częstotliwości w tym zakresie infradźwięków relaksują, regenerują i budzą do działania, do zwyciężania. Gramy jak Czejeni- na jednej gigantycznej membranie.

Ta energia naprawdę działa!

W Dubaju musiano bęben ogrodzić, by ludzie nie grali całą dobę, w Norwegii żegnano go z honorami sztandarów narodowych, Niemcy chcieli go kupić. Bierze udział tylko w dużych wydarzeniach- tych naprawdę jednoczących ludzi. Przyjeżdżamy lub przypływamy. Na każdy kontynent.

Rytmy radości, nadziei, rytm bicia SERCA

Na przepędzenie zarazy, bo kiedyś tak się grało na wielkich bębnach- w dawnej Polsce i Europie. Nie chcielibyście dołączyć do siły rytmu? By przegnać współczesną zarazę? Byśmy mogli wrócić do życia pełną piersią robiąc to, co kochamy najbardziej?