To wspaniałe, że wielu ludzi może grając razem, zbudzić w sobie siłę, stworzyć społeczność.

rytualne cykle rytmów odprężają, regenerują i pobudzają do działania

Integrujące i relaksujące zjawisko transu i plemiennych rytmów (towarzyszące ludziom od tysięcy lat) pomagają im wspólnie puścić negatywne emocje i uzdrowić relacje między nimi. Warsztaty kręgu bębnów zapewniają świetną zabawę i są podróżą do źródeł ludzkiej komunikacji. 
Znakomity dla młodzieży, dorosłych, dla seniorów.
Oczyszcza umysł, relaksuje ciało, wzmacnia samoocenę.

NAJSTARSZA I NAJSZCZERSZA INTEGRACJA

Rytm jest czymś co istnieje w nas od zawsze, określa nasz byt(każdy nasz organizm pracuje w cyklach rytmicznych), dlatego nawiązujemy do pierwotnej tradycji naszego gatunku, do naturalności.

Stąd właśnie odwołanie do archetypów kultury-bębnów i plemiennych rytmów,
które u zarania określało wspólnotę walcząca wspólnie o przetrwanie, w której każdy posiadał swój ważny udział.

Proponujemy rytmy, które przez swoją naturalność zostaną zaakceptowane przez uczestników, przez ich zmysły, gdyż istnieją w naszych organizmach od zawsze.

Gramy na bębnach, tańczymy wokół bębnów, śpiewamy, uczymy się ciekawych rytmów, klaszczemy oraz rozmawiamy z gadającym bębnem(kalanga) w nigeryjskim języku Yoruba. Bawimy się konkursami: Kto mocniej uderzy w Bęben, zagra najciekawsze solo. najładniej zatańczy na membranie wielkiego bebna. Pośród oryginalnych instrumentów są też: steel drum- karaibska beczka po oleju na której można grać melodie, rytualne afrykańskie bębny, linga- afrykański telefon. Akompaniuje nam muzyka świata- Afryki, Azji, Ameryki Środkowej.

muzykoterapia

twórczy rozwój od najmłodszych lat
relaks dla mam i tat

Ludzie sprowokowani rytmem mogą uwolnić w sobie wielką energię.

seminaria rytmu

podróż do źródeł ludzkiej komunikacji

  

Prowadzi Iza Kowalewska 

Jej doświadczenie to liczne warsztaty prowadzone dla kobiet w Arabii Saudyjskiej, Egipcie(Kair) i Zjedn. Emiratach Arabskich

Warsztaty śpiewu i grania na bębnach w kręgu kobiet mogą pomóc w wzmacnianiu kobiecej siły i pewności siebie, a także w odwołaniu się do pierwotnych odczuć i archetypicznych kobiecych zachowań, które pomagają budować lepszą przyszłość.